Elektroninis suvirinimo skydelis (KD882) (Kodas: KD882)

Elektroninis suvirinimo skydelis (KD882) Elektroninis suvirinimo skydelis (KD882) Elektroninis suvirinimo skydelis (KD882) Elektroninis suvirinimo skydelis (KD882)
Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams, originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 656 08706 arba el. paštu info@drdtools.lt.
Kaina: 30.00 EUR
Išparduota
* - privalomi laukai
Jūsų vardas *.
El.paštas *.
Jūsų telefonas
Dėl: Elektroninis suvirinimo skydelis (KD882) - DRDtools.lt

Užklausa *.
Gamintojas: KRAFTDELE

Suvirinimo skydelis leidžia Jums saugiai dirbti suvirinimo metu. Automatinis užtamsinimas pradeda veikti lanko sukilimo metu ir išsijungia, užgęsus lankui. Tai duoda Jums galimybę neliesti skydelio ir be vargo dirbti abiem rankomis. Yra galimybė reguliuoti užtemimo parametrus. Galite nustatyti tinkamą skydelio dydį. Skydelis tinka įvairiems suvirinimo tipams: MIG, TIG, MAG, MMA. Filtras veikia įmontuotų baterijų dėka, kurios yra pakraunamos saulės energija ir todėl jų nereikia keisti. Skydelis yra pagamintas iš labai atsparios polimerinės medžiagos.

Apsauga nuo šviesos

9-13 DIN

Akių apsaugos standartas

EN379 1/2/1

Veido apsaugos standartas

EN175

Matymo laukas

92x42mm

Svoris

~470 g