Akumuliatorinis beorio dažymo pistoletas 18V be akumuliatoriaus ir pakrovėjo DEDRA (DED7057) (Kodas: DED7057)

Akumuliatorinis beorio dažymo pistoletas 18V be akumuliatoriaus ir pakrovėjo DEDRA (DED7057) Akumuliatorinis beorio dažymo pistoletas 18V be akumuliatoriaus ir pakrovėjo DEDRA (DED7057) Akumuliatorinis beorio dažymo pistoletas 18V be akumuliatoriaus ir pakrovėjo DEDRA (DED7057) Akumuliatorinis beorio dažymo pistoletas 18V be akumuliatoriaus ir pakrovėjo DEDRA (DED7057)
Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams, originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 656 08706 arba el. paštu info@drdtools.lt.
Kaina: 58.00 EUR
Kiekis:
 


* - privalomi laukai
Jūsų vardas *.
El.paštas *.
Jūsų telefonas
Dėl: Akumuliatorinis beorio dažymo pistoletas 18V be akumuliatoriaus ir pakrovėjo DEDRA (DED7057) - DRDtools.lt

Užklausa *.
Gamintojas: Dedra

Baterijomis maitinamas purškiamas dažymo blokas DED7057 yra skirtas lakams ir vandens pagrindams, akrilo emaliams, aliejaus-ftalio emaliams purkšti. Purškimo srovės forma reguliuojama keičiant dangos su purkštukais padėtį purškimo pistolete. Purškimo plotį taip pat galima reguliuoti naudojant purškimo pistoleto jungiklį. Dažų bakas suprojektuotas taip, kad būtų galima pridėti dažus neišardant bako. Užpildą lengva naudoti ir valyti.

Funkcijos:

Greitas ir patogus būdas dažyti įvairius paviršius
Tikslus dažymas vertikaliai ir horizontaliai be dėmių
Reguliuojama purškimo forma ir plotis
Dažų bakas su galimybe pridėti dažus neišimant bako
Dažų slėgio valdymo rankenėlė
Baterija suderinama su kitais „DEDRA SAS + ALL“ serijos produktais

Techniniai duomenys:

Įtampa: 18V
Srautas: 0,7 l / min
Klampa: 60 DIN-S
Talpyklos talpa: 900ml
Purkštukų tipai: 2,0 mm arba 2,5 mm
Svoris: 2,1 kg