Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. „cookies“). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Šiandien: 2020-02-18

http://www.drdtools.lt/elektriniaiirankiai


Stamos E-Hand MMATEC 200 IGBT Suvirinimo aparatas MMA

Kodas: 2105

Kaina su PVM : 223.00 EUR

Garantijos/Pristatymas
Pristatymas: 3-7 darbo dienos
Garantija: 12 mėn.

Kiekis:
 


* - privalomi laukai
Jūsų vardas *.
El.paštas *.
Jūsų telefonas
Dėl: Stamos E-Hand MMATEC 200 IGBT Suvirinimo aparatas MMA - DRDtools.lt

Užklausa *.

Aprašymas :

Įėjimo įtampa

230 V, 1-fazis

Įėjimo srovė

34 A

Tuščiosios eigos įtampa

60 V

Suvirinimo srovė

10 - 200 A

Veikos ciklas ED esant maks. amperų

60 %

Amperų 100% darbiniam ciklui (ang. duty cycle)

108 A

MMA elektrodų skersmuo

2,5 - 3,2

Korpuso apsaugos laipsnis

IP21

Izoliacijos klasė

B

Išmatavimai

29 x 20 x 12 cm

Svoris

4,2 kg

Išmatavimai su pakuote

42 x 31 x 24,5 cm

Bruto svoris

6,8 kg

 

Suvirinimo aparatas E-Hand MMATEC 200 IGBT iš serijos Stamos Power yra sukurtas profesionaliam naudojimui. Suvirinimo aparatas pasižymi tvirta konstrukcija ir dideliu patikimumu. Suvirinimo srovė yra reguliuojama diapazone 10 – 200 amperų, todėl prietaisas gali būti optimaliai pritaikytas prie įvairių sąlygų. Aparatas veikia su įėjimo įtampa 230V ir yra lengvas, tačiau tvirtas.

Suvirinimo aparato E-Hand MMATEC 200 IGBT ypatumai:

  • MMA (suvirinimas glaistytais elektrodais)
  • Anti-Stick (apsauga nuo elektrodo prilipimo)
  • Hot Start (automatinis įtampos padidinimas paleidžiant prietaisą)
  • Bipolinio tranzistoriaus technologija (IGBT)
  • Galingas aušinimo ventiliatorius ir apsauga nuo perkaitimo
  • Milteliniais dažais nudažytas lakštinio plieno korpusas

Suvirinimo aparatas E-Hand MMATEC 200 IGBT naudoja bipolinio tranzistoriaus technologiją (angl. Insulated Gate Bipolar Transistor - IGBT). Bipolinis tranzistorius yra puslaidininkių įtaisas, kuris yra naudojamas galingoje elektronikoje, kadangi pasižymi didele bipolinių tranzistorių nauda. Šio tranzistoriaus naudojimo dėka suvirinimo aparatas E-Hand MMATEC 200 IGBT pasižymi trumpojo jungimo atsparumu, nes IGBT apriboja apkrovos srovę. IGBT yra tolesnė vertikalios MOSFET-galios plėtra.

Vienas iš pagrindinių šio prietaiso privalumų - nereikia naudoti papildomų apsauginių dujų. Kompaktiškas dizainas suteikia suvirinimo aparatui lankstumą ir mobilumą naudojimo metu. Suvirinimas elektrodais yra vienas iš lengviausių suvirinimo būdu, todėl šis aparatas puikiai tiks pradedantiesiems suvirintojams. Prietaisas yra lengvai valdomas.

Suvirinimo aparatas E-Hand MMATEC 200 IGBT yra labai mobilus, jo pagalba galima atlikti profesionalios kokybės siūles. Savo mažo svorio dėka suvirinimo aparatas yra lengvai transportuojamas. E-Hand MMATEC 200 IGBT pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl suvirinimo aparatas pasižymi ilgaamžiškumu ir yra labai tvirtas, todėl puikiai tinka kasdieniam darbui statybose ir pramonėje.

E-Hand MMATEC 200 IGBT suvirinimo srovė reguliuojama diapazone nuo 10 iki 200 amperų, todėl prietaisas tinka beveik visų metalų suvirinimui. Šiluminė apsauga garantuoja didžiausią saugumą. Ne mažiau svarbios šio suvirinimo aparato ypatybės yra puiki suvirinimo kokybė ir taupumas. Taigi, kiekviename eksploatavimo etape yra garantuojamas optimalus patikimumas, naudojant suvirinimo aparatą sunkiomis sąlygomis pramonėje ir paslaugų sferoje. Norėdami pradėti naudotis suvirinimo aparatu E-Hand MMATEC 200 IGBT Jums tereikia turėti 230V elektros jungtį.

Suvirinimo aparate E-Hand MMATEC 200 IGBT įrengti didelės galios ventiliatoriai. Šie aukštos kokybės ventiliatoriai garantuoja optimalų aušinimą, visa šiluma, susidaranti darbo metu greitai ir efektyviai yra pašalinama iš prietaiso. Suvirinimo aparato korpusas yra apsaugotas nuo korozijos ir yra lengvai valomas. Korpusas yra nudažytas milteliniais dažais, kurie yra žymiai patvaresni, todėl prietaisas pasižymi ilgaamžiškumu.

Suvirinimo aparatas E-Hand MMATEC 200 IGBT komplektuojamas kartu su elektrodo laikikliu ir įžeminimo gnybtais.

MMATEC 200 IGBT funkcijos:

http://emaks.pl/emaks-magento/media/buttons/2s.png

1. IGBT = bipolinis tranzistorius su elektrodų izoliacija (angl. Insulated Gate Bipolar Transistor, sutrump. IGBT) yra puslaidininkių įtaisas, kuris yra naudojamas galingoje elektronikoje, kadangi pasižymi didele bipolinių tranzistorių nauda (pvz., geras perdavimas, aukšta blokavimo įtampa, suvirinimo įrangos tvirtumas) ir lauko tranzistorių privalumais. Taip pat naudinga apsauga nuo trumpojo jungimo, IGBT apriboja dabartinę apkrovą. IGBT yra tolesnė vertikalios MOSFET-galios plėtra.

http://emaks.pl/emaks-magento/media/buttons/31s.png

2. Normali srovė =prietaisas vienfazis (230V +/- 10%).

http://emaks.pl/emaks-magento/media/buttons/8s.png

3. HOT-START = Šios funkcijos dėka uždega probleminiai elektrodai, nes pradžioje įtampa automatiškai padidėja. Po uždegimo įrenginys automatiškai grįžta į iš anksto nustatytą įtampą.

http://emaks.pl/emaks-magento/media/buttons/7s.png

4. ANTI-STICK = Ši funkcija neleidžia iškaitinti elektrodo, nes srovė yra automatiškai sumažinama.

http://emaks.pl/emaks-magento/media/buttons/14s.png

5. Įjungimo / išjungimo jungiklis = Aukštos kokybės įjungimo/išjungimo jungiklis.

http://emaks.pl/emaks-magento/media/buttons/41s.png

6. Įžeminimo gnybtų jungtis = Čia prijungiami įžeminimo gnybtai, kurie prispaudžiami prie ruošinio.

http://emaks.pl/emaks-magento/media/buttons/27s.png

7. MMA kabelio jungtis = Lankinis rankinis suvirinimas (E-Hand/MMA) yra vienas seniausių dabar naudojamų elektros suvirinimo procesų metalo medžiagoms. Elektros lankas tarp elektrodo ir virinamos medžiagos yra naudojamas kaip šilumos šaltinis, reikalingas suvirinimui.

http://emaks.pl/emaks-magento/media/buttons/37s.png

8. Srovės reguliatorius = pagrindinės galios reguliavimas.

http://emaks.pl/emaks-magento/media/buttons/36s.png

9. Maitinimo indikatorius = ši lemputė užsidega, kai įjungiate prietaisą.

http://emaks.pl/emaks-magento/media/buttons/28s.png

10. Perkrovos/gedimų LED = ši lemputė užsidega dviem atvejais:

a) Kai įrenginys turi sutrikimą, ir negali būti valdomas.

b) Jei suvirinimo aparatas viršija standartinę apkrovos trukmę, įsijungia apsaugos režimas ir mašina sustabdo savo funkcijas. Tai reiškia, kad aparatas atkuria temperatūros kontrolę po to, kai prietaisas buvo perkaitęs. Dėl šios priežasties mašina sustoja.

Šio proceso metu užsidega raudona įspėjamoji lemputė. Šiuo atveju jūs neturite ištrauki elektros kištuko iš elektros lizdo. Prietaiso aušinimui vėdinimas turi dirbti toliau. Kai raudona lemputė nebedega, temperatūra nukrito iki normalios darbinės temperatūros ir įrenginys gali dirbti toliau.

http://emaks.pl/emaks-magento/media/buttons/11s.png

11. Galingi ventiliatoriai = aukštos kokybės ventiliatoriai užtikrina optimalų aušinimą, kai dirbate su šiuo aukštos klasės prietaisu.

Gamintojas: Stamos

DARBO LAIKAS:

Pr.    900-1700val.

An.   900-1700val.

Tr.    900-1700val.

Kt.    900-1700val.

Pn.    900-1700val.

PREKIŲ PRISTATYMAS

 

BANKO KORTELĖS

 

IŠSIMOKĖTINAI

 

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis: Prekės 0 Bendra suma 0.00 EUR
Krepšelis tuščias.
0.00 EUR 0.00 EUR 0 Kg 0.00 EUR 0.00 EUR   /cart/add /cart/refresh /product/view Please select the product options. Some product parameters not filled. Continue? This product can not be bought in such quantity. Quantity at cart has not upgraded. Product at cart

Katalogas

Akcijos

Created jtemplate joomla templates

Mes rūšiuojam!

atliekos