DĖMESIO! BIRŽELIO 25 DIENĄ NEDIRBAME! Atsiprašome už nepatogumus!Aeratorius-skarifikatorius Dedra (DED8705) (Kodas: DED8705)

Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams, originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 656 08706 arba el. paštu info@drdtools.lt.
Sena kaina: 139.00 EUR
Kaina: 99.00 EUR
Garantijos/Pristatymas
Pristatymas: 1-3 d.d.
Garantija: 12-24 mėn.
Kiekis:
 


* - privalomi laukai
Jūsų vardas *.
El.paštas *.
Jūsų telefonas
Dėl: Aeratoriaus / skarifikatoriaus DEDRA DED8705 - DRDtools.lt

Užklausa *.
Gamintojas: Dedra

Kam skirtas skarifikatorius?

Aeratoriaus ir skarifikatoriaus naudojimas leidžia pagerinti vejos aeravimą, drėkinimą ir maitinimą. Aeratorius praduria žemę per daugybę ašyje besisukančių virbų, sukurdamas oro kanalus, užtikrinančius pakankamą dirvožemio deguonies prisotinimą. Be to, susidariusiais kanalais vanduo su maistinėmis medžiagomis, pvz., Trąšomis, greičiau prasiskverbia į dirvą, o tai yra labai svarbu senų, stipriai įsišaknijusių vejų, kuriose yra stiprios šaknys, atveju. Tai leidžia lengviau patekti į vandenį ir maistines medžiagas, o tai lemia gražų, tolygų žolių augimą be plikų vietų, ypač matomų po žiemos. Aeracija gali būti atliekama rankiniais įrankiais, pvz., Šakėmis ar specialiais dygliuotais batų gaubtais, tačiau kas turi laiko ir jėgų tai padaryti efektyviai ir visame sklype. Štai kodėl vejos aeravimui verta naudoti išmaniuosius sprendimus, be to, skarifikatoriaus funkcija leidžia visapusiškai prižiūrėti veją savo sode. Skarifikatorius turi keletą specialiai išlenktų ašmenų, uždėtų ant veleno. Eksploatacijos metu peiliai sukasi ir įkanda į dirvą, ją atlaisvindami ir nupjaudami kompaktiškus vejos paviršius ir vadinamuosius veltinis, t. y. vejos pjovimo liekanos. Išilginiai dirvožemio pjūviai leidžia geriau drėkinti ir maitinti veją, o pašalinus veltinį ir samanų sluoksnį iš vejos, palengvėja jos tolygus augimas. Be to, skarifikatorius, nupjaudamas dirvą, sukelia dirvožemio aeraciją. DEDRA DED8705 yra įrenginys, skirtas mažiems ir vidutiniams sodams. Įrengtas dvi ašys su ratais, tai leidžia efektyviai dirbti ir lengvai manevruoti.

Maitinamas elektra iš populiaraus lizdo, kuris užtikrina tylesnį veikimą nei degimo prietaisai. Darbinis plotis yra 32 cm, o tai užtikrina greitą ir efektyvų darbą, o 4 pakopų gylio reguliavimas leidžia pritaikyti darbo režimą prie vejos.

Aeratoriaus / skarifikatoriaus DEDRA DED8705 savybės:

 • Aeratorius su skarifikatoriaus funkcija
 • Didelis darbinis plotis - 32 cm
 • Elektra varomas - tylus veikimas
 • Asimetriški ratai (priekiniai 18 cm ir galiniai 10 cm) palengvina darbą
 • 4 pakopų darbinio gylio reguliavimas
 • Talpus krepšelis: 30l

Techniniai skiediklio / aeratoriaus DEDRA DED8705 duomenys:

 • Maitinimas: elektrinis 230V
 • Variklio galia: 1500W
 • Sukimosi greitis: 3000 aps./min
 • Darbinis plotis: 32cm
 • Gylio reguliavimas: taip, 4 žingsniai: -12 / -8 / -4 / + 4mm
 • Rato skersmuo: 18 cm priekyje, 10 cm gale